Su Kaçağı Bulma Ataşehir

Su kaçağı bulma Ataşehir şubemize ait tesisat ustalarımızın titizlikle yürüttükleri binalarınızda yer alan su sızıntılarına karşı çözüm önerileri devam etmektedir. Bildiğiniz gibi her zaman tüm tesisatlarınızın problemsiz çalışması düşünülemez. Bir noktadan sonra sızıntılar görülmeye başlayabilir. Emek vererek satın aldığınız binlerce liralık duvar kaplama panelleri, bilgisayar, dolaplar, özel işçilikle sabitlenen alçılar ve gıdalarınızın bulunduğu odalarda tavandan su geldiğini düşünün. Eğer borular görünen bir yerdeyse dış taraftan sızıntıyı önleyecek çözümler üretebiliriz? Peki ya sorun betonların iç kısmında ise?

Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Su kaçağı bulma Ataşehir’deki personelimiz eşliğinde sizlere gelerek sorunu tespit etmemizin fazla zaman almayacağını yazmamız gerekli. İnsan kulağı ile tam olarak yerinin tespit edilemeyeceği, duvar arkasından gelen sesler vardır. Gaz kaçakları, su sızıntıları, duvar arkasında yaşayan çok sayıda böceklerin yerlerini tespit etmek için duvara temas etmek koşulu ile dinleme imkanı bulduğumuz akustik detektörümüz ile çalışmalarımızı tamamlayabiliriz. Bu cihaz sadece yeri konusunda bilgi vermektedir ve asıl önemli olan sızıntı sorunu olan boruyu bulmaktadır. Bunun için termal cihazımız ile duvarlarınıza zarar vermeden tesisatlarınızın evinizin neresinde olduğunu bulabiliriz. Evinizde birkaç yerde sızıntı olabilir ve çalışma planımız sorunun büyüklüğüne göre değişken olacaktır. Küçük çapta işlemleri aynı gün içinde tamamlamaya çaba gösteririz, diğer sorunların giderilmesi için birkaç gün gerekebilir. Fakat sizin aile yaşantınıza göre en az gürültü kirliliği ve evinizde en az müdahale ile sorunlu borunun çıkartılması ve garantili montaj yaptığımız işlemler ile sorunsuzca yine evinizde kalmaya devam edebilirsiniz. Tesisatın içerisinde 4-5 bar su basıncı olması gerekir. 11 bara kadar hava basıncının göstergeler eşliğinde bulunması ile su kaçağının yerinin tespit edilmesi mümkündür. Bunun için kullandığımız akustik cihazımız ile sadece gerekli yerlerdeki fayansların çıkartılması ve sizleri rahatsız eden su sızıntılarından kaynaklanan hava sesleri ile evinizi yaşanmaz hale getiren bu durumlardan kurtulmak sizlerin elindedir. Hemen su kaçağı bulma Ataşehir şubemiz telefonlarını arayarak, bizlerle iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Gizli su kaçaklarının güvenli tespiti için klasik değil modern yöntemler ile hayal kırıklığı değil kaliteli hizmet eşliğinde yüksek kaliteli cihazlarımız ile kaçağın merkezini rahatlıkla bulabiliriz. Çağrı merkezlerimiz 7-24 açıktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55