ataşehir yeni çamlıca su kaçağı bulma

Ataşehir yeni çamlıca su kaçağı bulma termal kamera dinleme cihazı kullanarak su kaçağı tespiti yeni çamlıcada yapan tesisatçı servis firmasıyız. Su kaçağı bulma Ataşehir şubemizi arayarak aynı gün içinde su kaçağı arızası bulma ve tamir hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir yeni çamlıca su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı ustalar olarak temiz ve pis su borularında oluşan su kaçak noktalarının yerini belirliyoruz. Sıradan tesisatçılar kırıp döker ancak kaçağa ulaşır bu sırada evde sağlam fayanslar ve tesisatlar bozulur tamir masrafı ise size yansır. Bunun önünce geçmek için cihazlı su tespit firması ile çalışmanız gerekmektedir. Her eline cihaz alanda usta değildir elbet su kaçağı tespiti fiyatına göre değil kullanılan cihazlara göre değerlendirilmeldir.

Yeni Çamlıca cihazlı tesisat servisi

Ataşehir yeni çamlıca su kaçağı bulma sızan suların kaynağını kırmadan bulan makineler kullanır. Sızdırma yapan su borularını bulmak için belirtilerden hareketle işlemler yaparız. Su sızdıran boruların belirtileri nelerdir? Odanın havasında basıklık, rutubet olabilir. Duvar, parke yüzeylerinde kabarma, sürekli ıslak kalan kurumayan duvarlar, musluk, batarya kapalı olduğu halde sürekli çalışan su sayaçları ve daha pek çok belirti olabilir. Peki, su sızdırma yapan borular kırmadan nasıl bulunur?

Ataşehir yeni çamlıca su kaçağı tespiti su kaçıran sızdıran boru tesisatını cihazlarla tarar ve bulur. Demir su borusunda kaçak olduğunu düşünelim. Çürüme, korozyon gibi nedenler ile belli noktalarda su kaçırma olabilir. O alanda genelde tazyikli su çıkışı olur. Boru kaynak yerlerinde genelde oluşabilir. Ses detektörü tüm betonun içini taramamızı, seslerin dinlenerek, cihaz ekranı ile yorumlanmasını sağlar. Örneğin, demir su borusundan alt kata su sızıntısı gibi şikayetiniz olabilir. Biz kırılacak bölgenin yerini hiçbir yeri kırmadan buluyor ve sonrasında onarma işlemlerini başlatıyoruz.

Ataşehir yeni çamlıca su kaçağı bulma yeri bilinmeyen su sızdıran boruları hasarsız bulma işlemleri yapar. Yeri geldiğinde, ısıtma su tesisatında kaçak yapan boruyu aramak için termal kameralı sistemler kullanırız. Sıcak suyun aktığı yeri gösteren bu  yeni çamlıca cihazla su kaçağı bulan tesisatçı onarım yapabileceği gibi bazı onarım amaçlı ilaçların kullanılmasını da ek basınç testleri ile yerine getirebilir. Ataşehir Yeni çamlıca cihaz kullanan su kaçağı yer tespiti firmaları olarak mutlaka bu teknolojileri tercih etmenizi, tadilat ihtimalini oldukça azaltacağı yönünde uyarılarımızı da eklemek isteriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55