ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı

Ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı larımız gelişmiş teknolojileri ile hemen hemen hiç hasar vermeyecek çözüm önerileriyle sizlerin hep yanınızda. Son teknoloji su kaçağı bulma cihazı ile kırımdöküm dertlerinden kurtulacaksınız.

Su kaçağı bulma Ataşehir Cihazlı Tesisatçı

Ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı ile su kaçağı servisimizi şimdi arayarak, atık su hatlarındaki sızıntıları ortadan kaldırmayı ister misiniz? Evlerinizi içinden çıkılmaz bir kokuya saran bu sıkıntıları özellikle iş yerleri yada AVM tuvaletlerinin yoğun ve hatalı kullanılması sebebi daha çok önem çıkmakla birlikte genelde kişisel kullanım alanlarında sorunlar daha kolay çözülmektedir. Atık suyun ilerlediği ve ses çıkararak devam ettiği yolu duvar arkasından dinleyerek anlamak akustik cihazımız ile mümkün olurken, saptanan hasarlı boruların tam yerini ise termal cihazlarımız ile deşifre edebiliyoruz. Örneğin 100 cm uzunluğunda bir boruda sorun varsa bizim boruyu çıkartmak için kullandığımız hasar verme kısmı da bu rakama yakın olacaktır. Birkaç tane fayans çıkartılır, yeni boru eklenir yada beton arkasında ise o kısımlarda özenle çalışılır ve evinizi eski haline geri döndürebiliriz.
Ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı nız ile kırmadan dökmeden lavabo, klozet, tuvalet, banyo gibi giderlerinizde tıkanıklık açma müdahaleleri yapmaya devam ediyoruz. Klozet gideri tıkanmış ise sorun klozette değil, gider borularındadır. Örneğin vanaların kapanması ve kamera yardımı ile silindir şeklindeki plastik yada demir boruları gözetlemek varsa tıkanıklığın yerini saptamamız açısından personelimizi oldukça bilgilendirecek ve tesisata zarar gelmesini önleyecektir. Örneğin, tuvalet kâğıdı, makyaj malzemeleri, ıslak mendil, ev temizlemede kullandığınız atık sular ve daha fazlasının borunun %50’sini kapladığını düşünelim. 10X10 cm alanda bunu çözmek istiyorsak kanal açma cihazımız hemen sonuç verecektir. Eğer yaptırmazsanız boruda kırılma-çatlama olduğunda asıl masraf bu zamanlarda kendisini gösterecektir.

Ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı nız olarak garanti veriyoruz ki petek temizliği yapmanın tesisatınıza zarar vereceği gibi herhangi bir yan etkisi yoktur. Asıl peteklerin rutin bakımı düzenli tarih aralıkları ile yapılmazsa cebinizden çıkan yakıt miktarlarında artış olacağı yada odalardaki sıcaklık farkları dalgalanacağı için zararı bu bölümlerde görürsünüz. Eski yöntemlerde petekler sökülür, banyoya getirilir, tazyikli su sıkılması, yıkanması ve tekrar eski yerlerine takılması gibi zahmetli ve daha az temizlik vaat eden işlemleri yapmıyoruz. Petekleriniz yerlerinde durur ve bizim işimiz sadece su giriş-çıkış bölümleri ile olup temizleme cihazımızı kontrol eden operatörümüz eşliğinde aynı günde tertemiz tesisatları sizlere geri sunmak istiyoruz

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55