Esatpaşa Su Kaçağı Bulma

Esatpaşa su kaçağı bulma firmamızda kameralı sistemler kullanılarak kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı bulma Ataşehir olarak net şekilde pek çok firmanın başaramadığı etrafı kırmadan sorunlu kısımları bulma görevini üstlenmiş durumdayız. Karşımızda her ev 100 metre uzunluğundan fazla tesisat borusu ve bunların kullanımı için açma kapama, ısıtma sistemleri mevcuttur. Hangisinden oluştuğunu anlamak biraz zaman alsa da asla imkansız olmayacaktır.

Esatpaşa Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Esatpaşa su kaçağı tespiti ekiplerimiz eğer ki kirli şekilde akan musluklar gördüklerinde ilk olarak o boru çapı içindeki akışları kontrol edecek. Bunun için akustik cihazın ilgili duvar içindeki sesleri toplayarak, grafiklere dönüştürmesi ve ekrana yansıtması şeklinde özetleyebiliriz. 9 rakamı ile kritik bir noktada bulunan bar basıncına ilişkin yüzeylerde bu cihazın bir parçasını gezdirmemiz ile değişim gördüğümüzde işaretleriz ve başka bir sorun var mı hızlıca bakabiliriz. Unutmayın ki bir tesisatta sızıntı oluşturabilecek çatlama veya kırılma varsa onun içinden sıvı geçtiği müddetçe her zaman akmaya devam edecektir. O halde sorunu düzeltmeye çalışmanız daha mantıklı değil midir?

Esatpaşa su kaçağı bulma ile tespit edilme çalışması tamamlanan yani işaretlenen yerlerde tekrar bir inceleme yapılarak, bir veya daha fazla olan sızıntıların konumları belirlenir. Artık geriye kalan beton kısmın delinmesi ve boruya ulaşılması olup, bu işlemden sonra kesinlikle çap ve uzunluk bilgilerini de alarak klasik fikirlerden uzak olarak tüm boruları değil sorunlu olanını değiştiririz. Bu çalışmadan sonra sorun hızlıca aşılmaya başlanacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55